Email: info@eduhouse.org   |   Tel: +90 533 236 46 98

İngiltere Dil Okulları

Buradasınız: Eduhouse » İngiltere Dil Okullarıİngiltere Dil OkullarıDünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce’yi bu dilin doğduğu ve anadil olarak konuşulduğu yerde öğrenmek yapılacak en doğru seçimdir. İngiltere’nin konum olarak İngilizce’nin konuşulduğu diğer ülkelerden daha yakında olması bu ülkeyi daha cazip kılmaktadır. Dil okulları açısından birçok seçeneğin bulunduğu İngiltere’de her bölgede okullar bulunmaktadır.

 

İngiltere’de dil eğitimi çok büyük talep gördüğü için çok gelişmiş durumdadır. Bireylerin her türlü isteklerine cevap veren programlar neredeyse yılın her haftası başlamaktadır. Temel olarak haftada 20 saat olan kurslar daha yoğun programlar olarakta bireylere sunulmaktadır. Günün erkek saatlerinde başlayan kurslardan sonra geri kalan gün size ait olduğu için okul ile farklı aktiviteler yapma şansı bulunmaktadır.

 

Eğitim konusunda pahalı olmayan okul fiyatları yanında yaşam giderleri daha pahalı kalmaktadır. Özellikle Londra’ya yaklaşıldıkça yaşam maliyetleri artmaktadır. Okul ve süre seçimi yapılırken ekonomik koşullar büyük bir etken olduğu için, doğru seçim yapılmasında bütün koşullar bir arada sunulmaktadır.

 

Büyük bir adanın içinde yer alan İngiltere’de İngilizce farklı bölgelerde çeşitli değişikliklere uğramıştır. Bu konuda dil eğitimi alırken çok dikkat edilmesi gereken bir nokta olmuştur. Çünkü bireylerin temel isteği dünyada kabul edilen aksan ve lehçede konuşmayı öğrenmektir. Bu konuda günlük hayatta sorun yaşamamak için bölgeler çok iyi incelenmeli ve size uygun olan bölgeler seçilmelidir.

 

Yapmış olduğumuz anlaşmalar ile İngiltere’nin birçok bölgesinde size farklı seçenekler sunmaktayız. Günlük İngilizce öğreniminden, iş İngilizcesine kadar farklı kategorilerde istediğiniz alanda eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Anlaşmamız olan bazı okullar:

 

*Angola Continental
*BBSI
*Cavendish School
*King’s School of English
*E.T.C
*Westbourne Academy
*United World
*MLS
*Capital School English
*Richard College
*Eurocentres
*Beet
*The Bournemouth and Poole College
*LSI
*St. Giles International
*Sprachcaffe
*Language Teaching Centres
*Twin
*Malvern House